• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/teknokarsaservis@gmail.com
 • https://plus.google.com/tteknokarsa@gmail.com/posts
KLİMA SERVİSLERİMİZ
TEKNİK SERVİS

 teknik servis

MARKALAR
 •     Fujitsu, Oreon, Sigma Beko, General Electric, Orcool, Sunny Baymak, Daikin, Profilo, Bosch, Goodman, Panasonic, Toshiba, Cartel, Hicon, Plushicon, Vestel, Daikin, High Life (Isısan), Rubenis, White Westinghouse, Diamond Electric, Haier, Regal, Zen Dolcevita, Lambert, Samsung, Zibro, Panasonic    
 •  

  0212 6947001

  Adalar Avcılar Bağcılar BahçelievlerBakırköy Başakşehir Bayrampaşa
  Beşiktaş
  Beykoz
  Beylikdüzü
  Beyoğlu
  Bostancı
  Büyükçekmece
  Çekmeköy
  Esentepe
  Esenler
  Halkalı

  Ziyaret Bilgileri
  Aktif Ziyaretçi1
  Bugün Toplam9
  Toplam Ziyaret169720
  KLİMA TEKNİK SERVİS

  GOODMAN KLİMA SERVİSİ

   

  Teknokarsa teknik servis hizmetleri olarak Uzman Kadrosu ile sektöründe lider konumundaki Goodman Klima Servisi haftanın 7 günü hizmet vermekle kalmayıp 24 saat aktif bir  şekilde Klima Servisi sunmaktadır.

  Goodman markalı klima ve diğer tüm goodman soğutma sistemi ürünleriniz için tecrübeli ve eğitimli personellerimizin ve Müşteri  memnuniyetini misyon olarak belirleyen firmamızın birlikte sunduğu  yüksek standartlarda servis hizmeti ile ilk günkü performansına  kavuşacaktır.

  Servisimizde tüm işçiliklerimiz firmamız tarafından 1 yıl garantili olmakla beraber yedek parça kullanımlarında kaliteden şaşmamak  adına kesinlikle orjinal goodman parçaları kullanılmaktadır.

  Goodman klima servisi bahçeşehir

  Goodman Klimanızla ilgili herhangi bir konuda teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda bize ulaşmanız halinde uzman teknisyenlerimiz klimanızın durumuna göre yerinde sorununuzu gidermektedir. Eğer probleminiz servis yerinde giderilemeyecek  durumdaysa florya goodman servisimiz, klimanızı merkez servisimize getirir. Tamir sonrası tüm testleri yapılıp adresinizde montajı yapılarak size teslim edilir.

  Goodman Klima Bakımı

  Goodman Klimaların bakım işlemine başlamadan önce klima iç ünitesinin kasası öncelikle sökülür.goodman klima,'nın kasası söküldükten sonra özel kimyasal  ilaçla iç üniteye püskürtme yapılır, İç ünitenin kasası ve filtleleri banyoda veya uygun bir yerde ilaçlanıp temizlenir, ardından Goodman klima'nın dış ünitesine de bakım ilacı püskürtülür.Airfel klimanızın bakımı bittikten sonra iç ünite kasası yerine takılır, temiz bir bezle  etrafı silinir ve klimanızın bakım işlemi bitmiş olur.

  Goodman Klima Montajı

  Goodman Klima'nızın montaj işlemine başlamadan önce klimanın kurulacağı odaya btu'sunun yeterli olup olmadığı keşfi yapılır. Keşif yapıladıktan sonra Goodman klima, nızın montaj işlemine başlanır. Öncelikle iç ünitesini duvara sabitleyen askı sacı diye adlandırdığımız parçayı tüketicinin isteği üzerine duvarın uygun yerine montaj yaparız.

  Goodman Klima Demontaj

  Goodman  klimanın demontaj işlemi sırasında öncelikle klima soğutmaya alınarak çalıştırılır ve gazı kompresör aracılığı ile serpantin içine toplanır. Gazı içine topladıktan sonra iç ünitenin arkasında iki boruyu birleştiren rekorları gerekli ekipmanlarla demontajı gercekleştirilir.

  Teknokarsa teknik servis hizmetleri müşteri hizmetleri hattını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.avcılar airfel servisi, olarak avcılar ve tüm semtlerine goodman  klima servisi, goodman klima bakımı, goodman klima montaj, işlemlerini profesyonel ekibimizle 1 yıl işçilik ve servis garantisi altında yapmaktayız
   

  Goodman Klima Servisi,

  Goodman Airfel klima servisi konusunda uzman ve  egitimli kadrosu ile goodman klimanıza özel servis  hizmeti vermektedir. Istanbul merkezli, goodman avcılar servisi, gezici servis ekibimiz ile haftanın 7 günü kesintisiz hizmet veren ve florya goodman servisi, olarak firmamiz hızlı servis  hizmeti verebilmek icin  tüm  semtlere yayılmıştır.

  Müşteri hizmetlerimizi 0212 694 7001 nolu telefonlardan arayıp servis talep kaydınızı bırakabilirsiniz. Size en  yakın goodman  klima servisi aracımızı yönlendirmekteyiz. Size ulaşan uzman  teknisyenlerimiz Goodman markalı klimanızın durumuna  göre, yerinde tamir ediyor. Eğer goodman  markalı  klimanızın herhangi bir parçasının değiştirilmesi gerekirse veya yerinde tamir edilemeyecek gibiyse merkezimize getirilir. Goodman Klimanız tamir edildikten sonra tüm  testleri yapılıp adresinizde montajı yapılıp size teslim edilir.

  GOODMAN KLİMA SERVİSİ OLARAK VERDİĞİMİZ  HİZMETLER…

  * gOODMAN Klimanızın yerinin değiştirilmesi

  * Goodman klima gaz şarjı
  Goddman l Klima bakımı
  * Goodman Klima montajı
  Goodman Klima demontajı (sökümü)
  Goodman Kanallı klimalarda kanal temizliği
  Goodman Klimanın devreye alınması
  Goodmanl Klima arıza giderme
  * Goodman Screw kompresör tamiri
  * Goodman Pistonlu kompresör tamiri
  Goodman Klima yıllık bakımları
  Goodman Klima üfleme ve emiş temizliği
  * Goodman Klima gaz dolumu ve gaz kontrolü
  Goodmanl Klima evaporatör (kondanser) temizliği
  Goodman Klima filtresini yenileme veya temizleme
  * Goodman Klimanın taşınması
  Goodman Klimanızın evaporatör (kondanser) ilaçlı su ve köpükle yıkanması
  Goodman Klima dış aksamın ilaçlı su ve köpükle yıkanması
  Goodman Klimanızın kumandası yoksa kumanda temini
  Goodman Klimanızın boyanması gereken yerlerinin boyama işlemi

  Kısaca Goodman Klimanızın Bakımı Neden Gerekli ?

  • Sağlığınız için
  • Konforunuzu sağlamanız ve korumanız için
  • Birçok hastalıktan korunmanız için
  • Kötü koku, polen ve bakterilerden arınmış temiz bir hava solumanız için
  • Klimanızın ömrünü uzatmak için
  • Hiç ummadığınız ve ihtiyacınız olduğu bir anda devre dışı kalmaması için
  • Enerji tasarrufu sağlamak için

   GOODMAN Klima Servis,Hizmeti Almak İçin Size Bir Telefon kadar yakın

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  İLETİŞİM 02126947001

  KLİMA BAKIMI

   Klima bakımınızı yaptırdınızmı?

  SERVİS ÇAĞIRMADAN ÖNCE

   servis çagırmadan önce

  Kombi Arıza Kodları
  Site Haritası