• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/teknokarsaservis@gmail.com
 • https://plus.google.com/tteknokarsa@gmail.com/posts
KLİMA SERVİSLERİMİZ
TEKNİK SERVİS

 teknik servis

MARKALAR
 •     Fujitsu, Oreon, Sigma Beko, General Electric, Orcool, Sunny Baymak, Daikin, Profilo, Bosch, Goodman, Panasonic, Toshiba, Cartel, Hicon, Plushicon, Vestel, Daikin, High Life (Isısan), Rubenis, White Westinghouse, Diamond Electric, Haier, Regal, Zen Dolcevita, Lambert, Samsung, Zibro, Panasonic    
 •  

  0212 6947001

  Adalar Avcılar Bağcılar BahçelievlerBakırköy Başakşehir Bayrampaşa
  Beşiktaş
  Beykoz
  Beylikdüzü
  Beyoğlu
  Bostancı
  Büyükçekmece
  Çekmeköy
  Esentepe
  Esenler
  Halkalı

  Ziyaret Bilgileri
  Aktif Ziyaretçi1
  Bugün Toplam56
  Toplam Ziyaret172419
  KLİMA TEKNİK SERVİS
  KLİMA SERVİSİ ÇAĞIRMADAN ÖNCE

  Klima Servisi Yetkili Servis Merkezi Klima Servis Klima Servisleri

  Klima Servisi Çağırmadan Önce Yapmanız Gerekenler

  Kendi kendinizin klima servisi olun!>>

  Klimanızda herhangi bir problemle karşılaştığınızda servis çağırmadan önce kendiniz de bazı çözümler üretebilirsiniz. Aşağıdaki bazı sorunlar ve bazı çözüm önerileri belirtilmiştir. Karşılaştığınız sorunlar ile ilgili bilgilerin verildiği bu sayfadan çıkardığınız sonuçların ardından sorununuz halen devam ediyorsa Klima Servisi çağırmanız gerekmektedir.

  Klima servisi çağırmadan hemen önce arıza ile karşılaştığınızda, özellikle yanık kokusu gibi bir durumla karşı karşıya iseniz klimanızın çalışmasını hemen durdurun elektrik sigortasını kapatın. Klima servisini çağırmadan önce elektrik düğmesini kapattığınız cihazınızın güç kaynağı ile bağlantısının tamamen kesilmesi için elektrik sigortasını kapatmanız önem arz etmektedir.

  Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra Yetkili Klima Servis Merkezlerimizin çağrı merkezi numarası olan 0212 694 7001 ‘yı arayınız. Klima Servis fiyatları ile ilgili olarak çağrı merkezi yetkililerimizden bilgi alabilir yâda en ucuz klima servis fiyatları için burayı TIKLAYIN. Klima Servis, klima bakım ve klima montaj hizmetlerinde en iyi hizmeti size Teknokarsa Klima teknik servis   profesyonel teknik ekibiyle 7 gün 24 saat sağlıyor.

  KLİMA SERVİSİ

  Belirti

  Sorun

  NORMAL İŞLEV

  Cihaz hemen çalışmıyor:

  * Üniteniz kapatılıp beklemeden tekrar açıldığında sigortada sorun olmaması için birkaç dakika çalışmaz.

  * Elektrik sigortası için de aynı şekilde kapatıp açma durumunda koruma devresi 3 dakika boyunca yeniden çalışmayı durdurur. Daha uzun süreli problem yaşadığınızda Teknokarsa  Klima Servisi numarası olan 0212 694 7001  ‘yı 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

  Cihazda gürültü duyuluyor:

  * Klimanın çalıştığı sırada yada kapatma sonrasındaki bir süre içerisinde borularda akan suyun yada soğutucu sıvının sesini duyabilirsiniz.

  *Sıcaklık değişiminden ötürü panel genişleme veya daralma yaptığı için hafif bir gıcırtı sesi gelebilir.

  * Isıtma çalışmasında Otomatik Buz Çözme işlemi nedeniyle hafif bir cızırtı sesi olabilir. Daha uzun süreli problem yaşadığınızda Teknokarsa Klima Servisi numarası olan 0212 694 7001 dan destek alabilirsiniz.

  Cihaz koku yapıyor:

  * Klimanın odadaki iç kokuları almasından ötürü İç üniteden biraz koku çıkabilir.

  Daha uzun süreli problem yaşadığınızda Teknokarsa Servisi numarası olan 0212 694 7001   ‘yı 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

  Cihazdan çiğ ya da buhar çıkıyor:

  * Soğutma sırasında klimadan çıkan havanın oda havasını bir anda soğutmasından ötürü odada yoğunlaşma ve çiğ oluşumu gerçekleşebilir bunun sonucunda da klimanın iç ünitesinden çiğ çıktığı görülebilir.

  * Isıtma çalışması sırasında, dış ünitenin fanı durabilir ve birimden buhar çıktığı görülebilir. Bu Otomatik Buz Çözme işleminin sonucudur.
  Arızanız devam ediyorsa klima servisi çağırın.

   

  Cihazın hava akımı durdu:

  * Isıtma işlemi başladığında, fan iç parçaların ısınmasını sağlamak için geçici olarak durur.

  * Isıtma işlemi esnasında, oda sıcaklığı termostat ayarının üstüne çıkarsa, iç mekân ve dış mekân birimleri durur. Odayı daha fazla ısıtmak isterseniz, termostatı daha yüksek bir araya getirin.

  Daha uzun süreli problem yaşadığınızda Teknokarsa Klima Servisi numarası olan 0212 694 7001 ‘yı 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

  * Isıtma işlemi esnasında, Otomatik Buz Çözme modu çalışacağı için ünite işlemi geçici olarak (2 ila 16 dakika) donduracaktır. Otomatik Buz Çözme işlemi sırasında, uzaktan kumanda ekranında (BUZ ÇÖZME) yazısı görülecektir. Daha uzun süreli problem yaşadığınızda Teknokarsa Klima Servisi numarası olan 0212 694 7001 ‘yı 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

  * Birim oda sıcaklığını izlerken fan çok düşük hızda çalışabilir.

  * OTOMATİK izleme çalışması sırasında fan çok düşük hızda çalışır.

  * Çoklu tip biriminde, birden fazla birim aşağıda gösterildiği gibi farklı çalışma modlarında çalıştırılırsa, çalıştırılan birimler durur ve duran iç mekan birimlerinin uzaktan kumanda ekranlarında görünür.

  Daha uzun süreli problem yaşadığınızda Teknokarsa Klima Servisi numarası olan 0212 694 7001 ‘yı 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

   

  Cihaz dış ünite su çıkartıyor:

  * Isıtma çalışması, Otomatik Buz Çözme işlemi yapılırken, dış üniteden su çıkabilir.

  Daha uzun süreli problem yaşadığınızda Teknokarsa Klima Servisi numarası olan 0212 694 7001 ‘yı 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

  Cihazın uzaktan kumandadaki thermo sensör göstergesi yanıp sönüyor:

  * Oda sıcaklığı sensoru arızalı olabilir. Yetkili klima servis personeline danışın. Daha uzun süreli problem yaşadığınızda Teknokarsa Klima Servisi numarası olan 0212 694 7001  ‘yı 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

  BİR KEZ DAHA KONTROL EDİN

  Klima Servislerine Başvurun

  Cihaz hiç çalışmıyor:

  * Bir elektrik kesintisi mi oldu?
  * Bir sigorta ya da otomatik şalter mi attı?

  * Zamanlayıcı çalışıyor mu?

  Cihazın soğutma (ya da Isıtma) performansı kötü:

  * Hava filtresi kirli mi?
  * Klimanın giriş ızgarası ya da çıkış ağzı tıkalı mı?
  * Oda sıcaklığı (termostat) ayarını doğru yaptınız mı?
  * Açık pencere ya da kapı mı var?
  * Soğutma yapılırken, parlak güneş ışığı girmesine izin veren bir pencere mi var? (Perdeleri kapatın)
  * Soğutma çalışması sırasında odada ısıtıcı ve bilgisayarlar mı var ya da odada çok sayıda insan mı var?

  Bu kontrolleri yaptıktan sonra klimanızda sorun devam ederse ya da yanık kokusu alırsanız, klimayı hemen durdurun, elektrik sigortasını kapatın ve 0212 694 7001  numaralı klima servisi çağrı merkezini arayın.

  Klima servisi, klima montaj bakım arıza servisi, uzman ve eğitimli personeli ile 7 gün 24 saat sürekli hizmet politikası doğrultusunda hizmet vererek bir telefonla kapınızda.

  Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
  67783 kez okundu

  Yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

  İLETİŞİM 02126947001

  KLİMA BAKIMI

   Klima bakımınızı yaptırdınızmı?

  SERVİS ÇAĞIRMADAN ÖNCE

   servis çagırmadan önce

  Kombi Arıza Kodları
  Site Haritası