• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/teknokarsaservis@gmail.com
 • https://plus.google.com/tteknokarsa@gmail.com/posts
KLİMA SERVİSLERİMİZ
TEKNİK SERVİS

 teknik servis

MARKALAR
 •     Fujitsu, Oreon, Sigma Beko, General Electric, Orcool, Sunny Baymak, Daikin, Profilo, Bosch, Goodman, Panasonic, Toshiba, Cartel, Hicon, Plushicon, Vestel, Daikin, High Life (Isısan), Rubenis, White Westinghouse, Diamond Electric, Haier, Regal, Zen Dolcevita, Lambert, Samsung, Zibro, Panasonic    
 •  

  0212 6947001

  Adalar Avcılar Bağcılar BahçelievlerBakırköy Başakşehir Bayrampaşa
  Beşiktaş
  Beykoz
  Beylikdüzü
  Beyoğlu
  Bostancı
  Büyükçekmece
  Çekmeköy
  Esentepe
  Esenler
  Halkalı

  Ziyaret Bilgileri
  Aktif Ziyaretçi1
  Bugün Toplam56
  Toplam Ziyaret172419
  KLİMA TEKNİK SERVİS
  KLİMA BAKIM

  Klima Bakım Servisi En Ucuz Fiyatlarla En Profesyonel Klima Bakımı

   

  Bakımsız Klima Hasta Ediyor
  Kullanmakta olduğunuz cihazınıza servisimiz tarafından yapılacak periyodik klima bakım gelecekte yaşayabileceğiniz sorunları minumuma indirmektir.Klima bakımı için bizi arayın.klima bakım fiyatları görmek için tıklayınız.

   

  Daha Sağlıklı Bir Hayat için Klima Bakımı

  Kullanmakta olduğunuz klimanızın periyodik klima bakım işlemini gerçekleştirdiğiniz takdirde, süreç içerisinde karşılaşma ihtimaliniz olan sağlık problemlerine önem almış olursunuz. Tam verim ve performansla çalışan klimaların mekanın havasındaki sağlığa zararlı mikroorganizmaları, pis havayı, toz parçacıklarını temizleme özelliğinden ötürü, bakımı yapılmamış klimanın çalıştığı mekanlar sağlık problemi oluşma açısından daha riskli alanlardır.

  Oluşabilecek Sağlık Problemlerine Örnekler

  Klima Bakım yaptırmadığınız takdirde; Fibromiyalji, baş ağrısı, sinüzit, kronik yorgunluk, burun kanaması, yüz felci, alerji ve lejyoner gibi hastalıklarla karşılaşabilirsiniz.

  Sizin için her şeyden önce dikkat edilmesi gereken konu alan sağlık mevzuunda problem çıkma ihtimalini minimuma indirmek için Klima Bakım Servisi hizmeti almanız gerekmektedir.

  Maksimum Verim ve Tasarruf için Klima Bakımı

  Klima bakımı cihazların iç ve dış ortamda değişik hava şartlarına maruz kalan cihazlardır. Cihazların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve tahribatlar cihazın performansında düşüklüğüne neden olur. Ayrıca cihaz içerisindeki soğutucu gazın işletme basıncında mevsime göre düzeltme yapılması gerekir. Bu nedenle cihazlara yılda iki kez klima bakım servis işlemleri yapılması son derece önemlidir. Klima Bakımı yapılmayan klimaların verimi düşecek, enerji sarfiyatı artacaktır.

  Ekonominize destek olacak şekilde enerji tüketim maliyetlerini düşüren ve klimanızın maksimum performans ve verim ile çalışmasını sağlayacak olan Klima Bakım Servis işlemleri için Gürbüz Klima size en uygun çözümleri sunuyor.

  Alanında uzman, eğitimli ve müşteri odaklı çalışan Gürbüz Klima Bakım Servisi teknik ekibi tarafından klima bakımı hizmeti almak için KLİMA BAKIM FORMUNU doldurabilir veya klima bakım teklifi için 0212 694 7001 numarası aracılığı ile çağrı merkezi yetkililerimizle görüşebilirsiniz.

  Klima Bakım Ücretleri için TIKLAYINIZ.

  Klima Bakım Sözleşmesi

  Klima Bakım Servisimizden Klima Bakım hizmetini düzenli ve belirlenmiş aralıklarda sorunsuz almak için Gürbüz Klima Bakım Servisi ile Klima Bakım Sözleşmesi yapabilirsiniz.

  Neden Klima Bakım Sözleşmesi Yaptırmalısınız?

  1. Klima bakım sözleşmesi yapan müşterilerimiz yıl boyunca çıkan arızalarda klima bakım servis bedeli ödemezler. Sadece kullanılan yedek parça ve işçilik bedeli fatura edilir.
  2. Aynı gün içerisinde klima bakım servis hizmeti verilir.
  3. Klima bakım sözleşmesi yapan müşterilerimize sistem odası ve benzeri önemli noktalarındaki klima arızalarının yerinde giderilememesi durumda yedek cihaz verilir.

  Klima bakım sözleşme örneği için.

   

   

  Klima Bakımı Yaptırmadığınız Takdirde Karşılaşabileceğiniz Sorunlar

  • Performansı düşer.
  • Enerji sarfiyatı %40 artar.
  • Hoş olmayan kokular gelir.
  • Kompresörü düzensiz çalışacağından ömrü azalır. Kısa vadede maliyetlerin artmasına neden olur.
  • Klimanız ideal filtreleme yapamayacağından toz, partiküller ortamda kalır, pnömoni ve küf mantarları oluşur. Fibromiyalji, baş ağrısı, sinüzit, kronik yorgunluk, burun kanaması, yüz felci, alerji ve lejyoner gibi hastalıklara neden olur.
  • Drenaj sisteminde oluşan tıkanmalar su sızıntılarına neden olur. Masraflı tadilatlara yol açar.
  • Elektrik tesisatında oluşacak oksitlenmeler daha büyük arızalara neden olur.

  Klima Bakımında Yapılması Gereken İşlemler

  • Klima bakımı iç ve dış ünitelerin besleme gerilim ve akım ölçümleri
  • Kontrol devresine ait alçak gerilim hattı voltaj ölçümleri
  • Kompresörlerin şebekeden çektiği akım değerlerinin tespiti
  • Dış ünitede çalışan tüm elektriksel devrelerin tamamı çalışır iken yapılan çalışma akımı kontrolleri
  • Alçak basınç devresi basınç ölçümleri
  • Yüksek basınç devresi basınç ölçümleri
  • Evaporatör hava emiş filtrelerinin kontrol ve temizliği
  • Klima bakımından sonra İç ünitelerin genel kontrolü
  • Evaporatör ve kondenser yüzeylerinin basınçlı su yardımı ile temizliği
  • Drenaj hatlarının kaçak, eğim ve temizlik kontrolleri, gerekli ise temizliği
  • Tüm kablo soket ve klemens bağlantı uçlarının korozyon testi.
  • Yüksek gerilim girişlerinin kontrolü
  • İç veya dış ünitelerde bulunan elektronik kartların kontrolü
  • Oda termostat ayarlarının kontrolü, basit çalışma testinin yapılması
  • Bakır boru hattı izolasyon kontrolleri, gerekli ise onarımı
  • Bakır boru hattı ezilme ve kaçak kontrolleri

  Aşağıdaki hususların özellikle ticari sistemlerin-kanallı cihazların periyodik klima bakımında göz önünde bulundurulmasında yarar vardır;

  • Klima bakımı yapılarak fan motorunun veya motorlarının, yataklarının yağlanması ve gözden geçirilmesi ve sızan yağların silinmesi önemlidir. Fan kanatlarından sızan yağlar temizlenmezse, üzerinde pislik birikir, balans bozulur ve hava akışı engellenir.
  • Fan motorların kontrolünde, fanın şafta iyi sıkıştırılmış olup olmadığına dikkat edilmelidir. Fan ve şaftın pozisyonu iyi olmalı, kanatların eğilip bükülmemesine dikkat edilmeli, dönmede balansın iyi olması gerekmektedir. Aksi halde yatak aşınması ve aşırı ses meydana gelir.
  • Hava kanalı damperleri, toplayıcı ve dağıtıcı menfezlerin kontrolü yapılır.
  • Yapılan kontrollerde, alınan sonuçların tarih belirterek kaydedilmesi gereklidir.

  Tek Seferlik Klima Bakımı

  Bu tarife üzerinden yetkili servis ile anlaşma yapıldığı takdirde, yetkili servisin sorumluluğu cihaza yerinde bir defaya mahsus koruyucu klima bakım yapmaktan ibarettir.

  UYARI!

  Özellikle yaz sezonunda ehliyetsiz kişilerin ucuz fiyat vererek bakımları yaptığı bilinmektedir. Lakin bu bakımlar cihazın normal çalışmasından çok zarar görmesine ve yüksek maliyetli arızalara sebebiyet verebilir.

  Garantili Klima Bakım Servisi

  Teknokarsa  Bakım Servisi tarafından gerçekleştirilen klima bakımı garanti kapsamındadır. Ehliyetsiz kişilerce yapılan bakımlar cihazınızın garanti kapsamı dışında kalmasına neden olur.

  Ne Zaman Klima Bakımı Yaptırmalısınız

  Klima Bakımının konutlar, bürolar, banka şubeleri, mağazalar, vb. gibi yaşam birimlerinde yaz başlangıcında ve kış başlangıcında olmak üzere yılda ortalama iki kez yapılması tavsiye edilir.

  En İyi Klima Bakım Servisi Hizmeti

  Klima Bakım işlemleriniz için Klima Bakım Servis Talep Formunu doldurursanız size 24 saat içinde ulaşılacaktır.  Acil durumlarda Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 0212 694 7001 numarasından yetkililerimizle görüşebilir ve destek alabilirsiniz.

  En Ucuz Fiyatlarla En Profesyonel Klima Bakım Servisi

  Klima Bakım Servisi hizmetleri için Gürbüz Klima sizlere en ekonomik fiyatlarda ve en uygun ödeme koşullarında klima bakım servis imkânını tüm İstanbul genelinde sunarken alanında uzman, eğitimli teknik personeli ile tüm sorunlarınıza çözüm üretiyor.

  En ucuz Klima Bakım Servis Fiyatları görmek için tıklayınız.

  Her Marka ve Model için Uygun Çözümler

  Klima Bakım Servislerimizde arçelik klima,beko klima servisi,vestel klima,  Panasonic, Mitsubishi klima servisi, General, Sharp, Midea, Sigma, Tronic, Samui, Mitsubishi Electric, Daikin, Toshiba, Sanyo, Airfel, Alarko, Carrier, Hitachi ve Fujitsu marka klima bakım ve klima onarım işlemleri uzman ekibimiz ve güler yüzlü servis teknisyenlerimiz tarafından garantili olarak yapılır.


  Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
  6242 kez okundu

  Yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

  İLETİŞİM 02126947001

  KLİMA BAKIMI

   Klima bakımınızı yaptırdınızmı?

  SERVİS ÇAĞIRMADAN ÖNCE

   servis çagırmadan önce

  Kombi Arıza Kodları
  Site Haritası